Правильне харчування для чоловіків

Про правильне харчування людини можна говорити вічність, так як ця тема завжди є актуальною.

Правильне харчування - дуже важлива частина життя кожного чоловіка, так як від нього залежить фізична форма, самопочуття і настрій, також є відомості про вплив продуктів на дію вітамінів і ліків.

Яскравим прикладом цього є приклад, з книги про основи правильного харчування, про життя польських євреїв: «... приголомшливим прикладом жалюгідного фізичного стану через убогих умов життя є польські євреї. Фізична м'язова сила у них з кожним поколінням зменшувалася. Їх кров збіднена, плечі і груди вузькі. У багатьох виснажений, блідий вигляд, з ознаками навіть расового виродження та занепаду ... »

Існують різні погляди на продукти та їх вживання. Багато людей їдять тільки овочі, інші Прихильники роздільного харчування. Але всі ці системи вживання продуктів мають багато недоліків для сучасної людини.

Правильне харчування.

Що їсти?

У відповідь на це питання зазвичай чуєш: «Їж все!».

Відповідь неправильна.

Деякі продукти можуть завдати тільки шкоди вашому організму, тому зі свого раціону виключите:

кава, чай (чорний міцний), газовані напої;
борошняні вироби та солодощі;
гриби (в організмі вони не переробляються);
рослинні масла, жири;
ковбасні вироби;
майонез і жирні соуси.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

Комп'ютер чи ноутбук?

Ми зараз живемо в новому столітті, столітті електроніки. Поява нових технологій, які придумували фантасти років 10 тому. Наприклад, мобільний телефон. Навіть найслабкіший телефон дуже перевершує по потужності процесора. Технології зменшуються, а потужність зростає. Зменшує потребу енергії. Значно зріс і асортиментний перелік пропонованих технологій. Якщо років п'ять тому переваги покупця зводився лише до того, якої потужності комп'ютер вибрати, то зараз до цього додалася можливість вибирати клас технології. Це може бути, і нарешті персональний комп'ютер.

Щоб вирішити, купити нетбук, ноутбук або купити персональний комп'ютер, слід чітко визначити, основні подібності та відмінності. Спробуємо ж допомогти покупцям і вирішити актуальну задачку: що краще - придбати ноутбук чи комп'ютер?

Що ж таке ноутбук, комп'ютер, з чого вони складається, і що бажано знати, для того щоб зробити вибір?

Ноутбук - це той же комп'ютер, тільки компактніше. Як і комп'ютер, він складається з тих же основних частин. Не забудемо ще про джерело безперебійного живлення (UPS). Адже можливість працювати без підключення до електричної мережі (або при пропажі напруги) можна прирівняти до роботи комп'ютера від ДБЖ при відключенні електроживлення. Батареї на ноутбуках вистачає 2-3 години, а з акумулятором в UPS комп'ютер відпрацює 15-20 хвилин. Подібне розходження роз'яснює підхід до конструювання нетбуків і ноутбуків.

У таких пристроях, в силу їх мобільності боротьба йде за кожен ват споживаної потужності. Застосовуються спеціальні процесори, часто дорожчі, ніж в комп'ютерах, що знижують свої частоти при зниженні навантаження, і відповідно знижують енергоспоживання. Більшість складових частин ноутбука вимикаються при відсутності звернень до них. Якщо говорити про функціональну насиченості нинішніх моделей ноутбуків, то вони не поступаються персональним комп'ютерам.

Нетбук - той же ноутбук, тільки з невеликим дисплеєм, як правило 10-12 дюймів, процесор слабший (бувають і винятки). Оптичний привід не завжди присутня. Використовується він в основному для користування інтернетом. До нетбуку застосовно все що і до ноутбуків.

Персональний комп'ютер. Ноутбук і комп'ютер мають однакові вузли, але зовсім інше виконання. Тому й ряд особливостей. У комп'ютерів немає складнощів з запасом енергії і вільного місця в корпусі предостатньо для охолодження комплектуючих. Можна не застосовувати складні системи, і економити кожну крихту споживаної потужності (як в ноутбуці). Звідси випливає головна перевага комп'ютера перед ноутбуком: при однаковій вартості, продуктивність комп'ютера буде вище. Завдяки розвитку техніки ця різниця потроху зменшується. Плюс до всього комп'ютер можна поліпшити. - Не складає труднощів. Таким чином змінюючи багато запчастини комп'ютера, Ви можете підтримувати комп'ютер, в необхідної Вам конфігурації.

Головною відмінністю комп'ютера від ноутбука залишається компактність і мобільність. І шукати відповідь на питання: що краще - купити ноутбук або персональний комп'ютер, на наш погляд потрібно, свого часу, поміркувати для яких цілей Вам необхідно пристрій. Ноутбук потрібен насамперед там, де дійсно суттєва мобільність. Якщо пристрій буде перебувати вдома, і немає необхідності про виїзд з ним, тоді краще купити персональний комп'ютер.

Якщо ви прийняли рішення придбати ноутбук або персональний комп'ютер в Луганську, ознайомтеся з асортиментом моделей в нашому інтернет магазині електроніки «Техно» Луганськ. Представлені найкращі світові виробники, є свій сервісний центр, де завжди підкажуть і допоможуть.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS